пр. М.Лушпи, 41 (ТЦ “Атріум”)

Вт
-
Пт
c 9-00 до 18-00
Сб
c 9-00 до 13-00
Старт групи
2023-06-23
До старту залишилось:

Поставити запитання

  Натискаючи на кнопку "Надiслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних і приймаю умови угоди

  Наявність водійських прав значно полегшує життя будь-якій людині. Стати водієм, пройшовши курси водіння, означає: навчитися їздити, пізнати тонкощі водіння, ретельно вивчити правила дорожнього руху, навчитися застосовувати на практиці, стати повноправним членом найбільшої спільноти в світі, спільноти автомобілістів. Школа водіння – це саме те місце, де в найкоротші терміни у людини з’являється можливість вивчитися і отримати права, автошкола «Антарес» – те місце, де до всього вищепереліченого додається комфорт!

  Вибираючи курси з водіння, майбутній водій повинен звертати увагу на кілька основних пунктів. Навчання має бути максимально продуктивним і комфортним. Наша автошкола в Сумах є саме таким місцем!

  Курси водіння, Суми, хто краще?

  Тисячі випускників автошколи «Антарес» дають тільки позитивну оцінку цій автошколі. Ми професійно ставимося до справи, постійно вдосконалюючись, стараємося саме для вас. Чому потрібно вибрати саме наші автокурси?

  – Зручне розташування філій, розклад занять дають можливість відвідувати максимальну кількість занять.

  – Скільки коштує навчання на права? В автошколі «Антарес» найлояльніші ціни, ознайомитися з якими можна перейшовши за посиланням; є можливість розподілити оплату на весь період навчання;

  – Як проходить практика в автошколі? Час водіння узгоджується з учнем індивідуально. Навчання водінню проходить на комфортабельних, спеціально обладнаних автомобілях марки Deawoo.

  – Курси на права супроводжуються наочними посібниками, методичними вказівками, найсвіжішими редакціями правил дорожнього руху. Класи обладнані за останніми вимогам, все зроблено для якомога скорішого засвоєння матеріалу. Викладачі та інструктори регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації.

  – Автошкола має ліцензію на навчання всіх категорій. А під час іспиту в сервісному центрі МВС, учні супроводжуються викладачем, які займаються оформленням та іншої документацією.

  Філія в місті Суми, по проспекту Михайла Лушпи 41, з нетерпінням чекає кожного з вас! Записуйтеся в нову групу, станьте членом світової спільноти автомобілістів. Наші двері завжди відкриті!

  Наверх