Як правильно обрати автошколу для отримання прав

Життя людини складається з вибору чого-небудь. Багато що залежить від правильності даного вибору. Особливо відповідально необхідно поставитися до вибору навчальних закладів. Починаючи дитячим садочком, школою, закінчуючи вищими навчальними закладами. Вибір автошколи, також сміливо можна включати в даний список. У статті ми поговоримо про те, в яку автошколу піти, на що варто звернути увагу, і обговоримо інші особливості.

Загальні рекомендації

Розбираючись в тому, яку автошколу вибрати, поради від професіоналів свідчать, що необхідно звертати увагу на такі аспекти:

– ліцензування автошкіл;

– кількість і розташування філій;

– цінова політика;

– наявність і якість автопарку;

– обладнання класів

– наявність додаткових послуг;

– відгуки.

При виборі навчального закладу потрібно звертати увагу на все в комплексі. Ідеально буде, якщо всі перераховані вище параметри повністю задовольнять. Поговоримо про кожен пункт окремо.

Ліцензія автошколи і підготовка викладачів

Ліцензування грає важливу роль. Завдяки наявності ліцензії школа водіння на легальній основі зможе навчити вас і направити на іспит в сервісний центр МВС. Установи, з анульованою або відсутньої ліцензією працюють незаконно і є шахраями.

Як перевірити автошколу на наявність відповідної ліцензії? Перелік ліцензованих автошкіл можна знайти на інтернет-порталі сервісного центру МВС. За допомогою даного джерела у вас з’явиться можливість ознайомитися з кінцевим терміном акредитації, кількістю водійських категорій та з іншою цікавою інформацією.

Розбираючи, як краще вибрати автошколу, також рекомендується звертати увагу на договір, який пропонують підписати учням під час вступу на курси водіння. Що потрібно знати при підписанні даного договору? Потрібно переконатися, що автошкола надає саме освітні послуги. Тільки тоді, даний заклад можна назвати навчальним.

Ставлячи питання під час вступу до автошколи, обов’язково уточніть, відвідуються чи викладачами та автоінструкторами курси підвищення кваліфікації. Так як правила дорожнього руху регулярно змінюються, а завдяки курсам, викладацький склад буде завжди в курсі всіх нововведень, передаючи їх далі учням.

Цінова політика і наявність додаткових послуг

Переходимо до зручностей, на які звертається увага людини в першу чергу – ціна і наповненість послугами.

Дешева автошкола – не завжди погана автошкола. І навпаки, не варто бігти за високою ціною. Цінова політика по місту приблизно однакова. Рекомендується дотримуватися середньої ціни, і більше звертати увагу на інші характеристики. Середньою ціновою політикою володіє автошкола «Антарес» в місті Суми, з цінами і послугами якої можна ознайомитися, перейшовши за посиланням.

Додаткові послуги, такі як:

– індивідуальні уроки водіння;

– можливість накатки годин на іншу категорію;

– перепідготовка на ряд категорій, в разі необхідності.

Будуть перевагою при виборі автошколи.

Розташування і час занять

Другий пункт, що відноситься до зручностей – розташування автошколи і час занять. Поради професіоналів за темою «Автошкола, на що звернути увагу», звертають на дану тему особливу увагу.

Відвідування теоретичних занять – запорука успішного складання іспиту, як в автошколі, так і в МВС. Крім того, кожна автошкола хоче випускати підготовленого водія, який знає правила дорожнього руху і вміє застосовувати їх на практиці.

Підбирайте автошколу таким чином, щоб її розташування не впливало на ваше відвідування. Зверніть увагу на час занять. Деякі автошколи мають ранкові, вечірні групи, і групи вихідного дня. Це робиться спеціально для підвищення зручності учнів.

Автошкола, що треба знати, фінальні рекомендації

Автопарк, обладнання класів, наявність нових редакцій ПДР та відгуки. Спеціально обладнані автомобілі мають вагоме значення, так як, їздячи на них, учень отримує весь базис для подальшого самостійного водіння. Чим комфортніше буде практикуватися в автошколі, тим краще буде на дорозі, після отримання прав.

Устаткування в класах – це стенди, наочні посібники. Від них залежить ступінь розуміння правил дорожнього руху. Чим легше правила будуть засвоюватися, тим простіше навчитися використовувати їх на практиці. Те ж стосується і навчальних посібників. Переконайтеся, що автошкола використовує найновіші редакції правил дорожнього руху. Тому що «незнання закону не звільняє від відповідальності».

Також читайте відгуки, перед вибором автошколи, але не варто особливо довіряти їм. Відгуки – це суб’єктивні думки окремо взятих людей. Краще спиратися на всю інформацію, надану вище, і тоді ви не помилитеся з вибором.

Автошкола «Антарес» в місті Суми, відповідає всім перерахованим вище критеріям і гарантує успішну здачу іспиту в сервісному центрі МВС. Приходьте до нас, спробуйте на власному прикладі. Наші двері завжди відкриті!

Теги
ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ВОДИТЕЛЯ
Наверх